Доброго часу доби Вам, шановний шаржисте-карикатуристе,  Шаржмайстре (пробачте за високе слово) пане Анатолію!

Недавно подивився Вашу підбірочку шаржів-карикатур на наших «поважних» українських політиків. Дякую за насолоду, аж від серця відлягло!.. Характерно, розмашно,  з протяжкою!.. Одним словом, шаржі-карикатури на українських політиків вийшли у Вас – клас! Причому – вищий!..

У далекій Японії є такий звичай – робітникам фірми тримати у себе у кабінеті зображення (або навіть боксерську грушу з зображенням!) свого начальника.  Для чого? Дуже просто – для того, щоб періодично «чистити» йому пику. Як вважають японці (навіть самі начальники), таке адресне зганяння злості допомагає отримати серйозне емоційне розвантаження… Краще вже двічі на день (а то і тричі) лупцювати ляльку свого кривдника, ніж його самого.

Наші українські політики, може, і заслуговують справжньої порки, та я не прибічник крайніх заходів. Тому вважаю Вашу працю, пане Анатоліє, працею державного масштабу – Ваша шаржотерапія збереже нам, українцям, сотні кілометрів наших дорогоцінних нервових волокон.

Шаржі-карикатури на українських політиків – це, звичайно ж, не нова ідея. Але Ваш стиль, пане Анатоліє, на мій погляд, вигідно відрізняється від стилю інших шаржистів-карикатуристів…

Бажаю Вам, пане Майстре, наснаги, творчого лету, творчої незадоволеності, здорового  стьобу… Змінювати свою ганебну поведінку українські політики, скоріше всього, не збираються, тому Ви, Анатоліє, без шматка хліба з салом не залишитесь!

Отож, ви і надалі давайте волю своєму таланту і здоровому кепкуванню, створюйте шаржі-карикатири на українських політиків, а ми, українці, будемо з них сміятися. Довше проживем!..

З повагою, Ваш давнішній прихильник – Сергій Поросяк.