Нещодавно скористалася послугами шаржиста для втілення однієї своєї злегка божевільної ідеї. Взагалі, раніше думала, що шаржисти тільки у парках вміють малювати: сядуть влітку під деревом і малюють перехожих або відомих співаків та акторів. Якось наткнулася на сайт шаржиста Анатолія Бабича – і тут народилася одна ідея.

Справа в тому, що залишалось трохи часу до Дня народження моєї мами. В принципі, подарунок вже придбали, але він був «нудним» — якісь сережки, котрі ми подарували від усієї нашої маленької родини. Проте ми з братом хотіли зробити свій, особливий подарунок, якийсь веселий, комічний, щоб мама довго сміялася і згадувала про цей День народження. Адже, як кажуть, сміх може продовжити життя людини. Тож, ми вирішили, що шаржі-карикатураи на українських політиків – це саме те, що нам треба! Мама в нас не любить українських політиків і дуже заводиться, коли її затягують у дискусії «хто краще – Ющенко чи Янукович». От ми і подумали, що веселі шаржі на деяких представників «цієї фауни» зможуть прикрасити собою наші стіни.

Все сходилось до того, щоб написати карикатуристу і замовити в нього шарж, на якому будуть присутні усі головні актори української драми під назвою «політика». Була одна проблема з тим, що художник живе не в нашому місті, а шаржі сприймалися нами як намальовані на папері олівцем. Тож, ми думали, що шарж буде їхати до нас тисячі кілометрів кур’єром чи поштою. Виявилося, що все набагато простіше! Ми написали Анатолію Бабичу електронного листа з прізвищами політиків, яких би ми хотіли побачити на своєму шаржі. Художник погодився намалювати і вже через 2 дні на нашу електронну скриньку прийшов замовлений шаржі-карикатураи на українських політиків. Файл ми роздрукували у фотосалоні і помістили у веселу рамочку, котра повністю відповідала комічному характеру нашого малюнка. Таким чином, ми зробили мамі подарунок, якого вона аж ніяк не чекала. Місія була виконана: побачивши шарж, мама довго сміялася і усім розказувала і показувала, який діти їй зробили подарунок. Без сумнівів, цей подарунок вона запам’ятає надовго!

Якщо вас обурює хтось з наших політичних діячів, рекомендую, замовити і собі такий шарж. Запевняю, після цього ви з посмішкою будете сприймати усі слова українських політиків і порівнювати їх з тими образами, що були втілені на шаржі-карикатурі.